המלצות לקוחותינו בפייסבוק:
30.05.18
הגעתי לאיתי דרך האינטרנט ,קיבלתי שרות חם והבנה של בעל מקצוע אדיב ואמין תודה רבה איתי
30.04.18
הגעתי לעסק דרך חיפוש בגוגל של עסק לשכפול שלטים ומפתחות, שוחחתי טלפונית עם איתי ועם אלית ומהרגע הראשון שהיה במהלך השיחה למרות שלא מכירים הרגשתי שאני מקבל יחס אדיב ושרות מיקצועי, כל שאלה, בעיה שהתעוררה יצרתי קשר טלפוני וקיבלתי עזרה גם בשעות שלאחר פעילות העסק. אין כל ספק שאמליץ על העסק לכל מי שישאל או יחפש , בימים כאלו השרות והאדיבות צריכים להיות חלק בלתי נפרד וכאן נתקלתי בכל. תודה ויישר כח.
04.03.18
הגעתי למקום במקרה לקבל הצעת מחיר על תיקון סוויץ' מפורק , קיבלתי שירות אדיב ומקצועי. תוך חצי שעה התקשרו אליי בחזרה שהגעתי למקום אף הציע להתקין את הסוויצ בחזרה ללא עלות, ועל כל זה שילמתי מחיר מצחיק. מרוצה מאוד.
27.11.17
לאחר מספר ספקים שמתעסקים עם שלטים הגעתי לסופר שלט לבחור שנתן לי שירות יוצא מן הכלל עזר לי לשכפל שלטים בצורה מקצועית נעימה ואדיבה אני בהחלט המשיך להמליץ ללקוחות תודה רבה רבה כפיר
22.11.17
קיבלתי שירות מבחור בשם איתי, הבחר היה סבלני ומקצועי מהרגע הראשון. ממליץ בחום
14.06.17
התמזל מזלי לפנות אליהם כדי לשכפל מפתח חשמלי לשער, אני רוצה לשבח את המקצועיות, הזמינות, היחס והסבלנות. במקרה.. בזמן ששכפלתי מפתח לשער שחזרתי גיליתי שננעלתי מחוץ לבית... כמובן שהם הראשונים שאליהם התקשרתי ותוך דקות ספורות הם הגיעו ועזרו לי ממליצה בחום ובאהבה.
23.03.17
היתה לנו תקלה בשער חשמלי שאיתי ואנשיו לא יכלו לפתור, איתי לא עזב אותנו עד שמצא אדם שפתר את הבעיה, ביצע בשבילנו את המשא ומתן וסירב לתשלום על עזרתו. כייף להרגיש חשובים לספק השרות ולא על מנת לקבל פרס או תשלום.
20.02.17
שירות מהיר ואמין!!!! .יחס אדיב, מחירים נוחים מומלץ בחום
09.02.17
תודה רבה על שירות מעולה, זמינות והכל במהירות ובחיוך 😃😃😃
המלצות לקוחותינו בגוגל:
Toys Planet
Toys Planet 17.02.19
מקום מצויין לשכפול שלטים לשער. שלטים איכותיים, שירות לעניין ואפילו יש חניה.
שדור דורון
שדור דורון 29.04.18
איתי מ ק צ ו ע ן !!! שרות מהיר ואדיב , מה שאיתי מבטיח בטלפון קורה בשטח. גם אם האתגר קשה ולא הולך במהלך הראשון , הוא עשה שעורי בית וחוזר ומשלים עד לשביעות רצון מלאה. פשוט כיף. לצערי הזן הזה של האנשים עומד להיכחד בארץ ואיתי הוא אחד האחרונים בברכה דורון
shay tzabary
shay tzabary 11.02.18
אחלה שירות. מוצר מעולה ובמחיר הכי טוב שיש! תודה רבה!!
אמיר שלחוב
אמיר שלחוב 04.11.17
שירות מעולה! קניתי מהם 2 שלטים לחניון אחרי יותר משנה וחצי ההיתי בטוח שזה התקלקל ענו מהר באדיבות הדריכו והכל עובד. שווה לעשות איתם עסקים ! אחרי שרגילים כאן לשעות המתנות בקו ובתשובות של לך תבוא .. כייף פתאום לקבל שירות ולהנות. כ ד א י !
Dan M
Dan M 01.01.18
שירות מקצועי בעליל שלנגד עיניהם רק טובת הלקוח ולא רווח מהיר...שינוי מרענן בתרבות הישראלית...כן ירבו