השלט הפסיק לעבוד ? השלט לא מגיב ? הפלסטיק נשבר ? לנו יש פתרון עבורך !!!

מעבדת שירות לתיקון שלט לרכב

סופר שלטים מספקים שירותי מעבדה מקצועיים וחוסכים לך כסף. לעתים רבות אין סיבה לשכפל שלט אשר נשבר או עובד באופן חלקי. ברשותנו מעבדת שירות משוכללת בה יחליפו עבורך את הפלסטיק שנשבר, הלחצן שהתקלקל או הגומיה שנקרעה וכך נחדש עבורך את השלט ונחסוך לך כסף רב !!! לפרטים נוספים על שירותי המעבדה המשך לקרוא בתחתית העמוד…

בין שירותי המעבדה המקצועיים אותם אנו מספקים:

 • החלפת מתגים ולחצנים שבורים בשלט הרכב ובשלט לשער חשמלי
 • הלחמת רכיבים שבורים (בתי סוללה, נורות LED, מגעים ושברים במעגלים אלקטרונים בשלט לרכב ובשלט לשער חשמלי)
 • החלפת פלסטיקה ( בית שלט / מכסה שלטה / כיסוי שלט / קופסה לשלט לרכב / מעטה שלט לרכב / שער חשמלי )
 • שחזור מתגי פחם שחוקים
 • החלפת גומיות ולחצנים
 • ניקוי קורוזיה ורטיבות בשלטים אשר ניזוקו מחשיפה לנוזלים ורטיבות 
 • שכפול מפתח אימובילייזר שנשבר והעברת המפתתח לבית שלט חדש עם השלט
 • תיקון שלט לרכב, שיפוץ שלט לרכב, כיול שלט לרכב, חידוש שלט לרכב, תיקון שלט לאזעקה לרכב, החלפת פלסטיקה לשלט לרכב, תיקון שלט לרכב שלא עובד, החלפת בית שלט לשלט אזעקה, ניקוי קורוזיה תיקון מעגלים שבורים לשלט לרכב, כיול שלט לרכב, קידוד שלט לרכב, תיקון שלט לרכב שלא מגיב.

  אנו מתמחים וממוקצים בתיקון השלטים הבאים:

  1. תיקון שלט לאזעקה לרכב יונדאי מדגם DX
  2. תיקון שלט מקורי לרכב ביואיק לה קרוס
  3. תיקון שלט לרכב דגם איתוראן
  4. תיקון שלט לרכב דגם פויינטר
  5. תיקון שלט לרכב בוש BOSCH

לאור פניות חוזרות והישנות של לקוחות אל סניפי השירות שלנו בשנים האחרונות החלטנו להרחיב את החזית ולספק שירותי מעבדה מקצועיים אשר ניתנים מזה כארבע שנים. לקוחות רבים התלוננו בעבר כי השלטים המקוריים אשר בידיהם ונרכשו עם הרכב עם הזמן נשחקו והזמן אשר עשה את שלו הביא לכך שאלו התחילו לזייף. הלחצן לא מגיב, השלט מזייף, הפלסטיק נשבר, הגומייה נקרעה, השלט לא עובד כל אלו הן תלונות נפוצות בקרב בעלי הרכבים והקטנועים אשר בבעלותם שלט לרכב. השלט הוא מכשיר קטן וחכם אך גם עדין ולכן החשיפה שלו לנזקי הטבע, טלטלות חבטות לחות ונוזלים פוגעים באורך החיים שלו. סופר שלטים מספקים שירותי מעבדה מקצועיים וחוסכים לך כסף. לעתים רבות אין סיבה לשכפל שלט אשר נשבר או עובד באופן חלקי. ברשותנו מעבדת שירות משוכללת בה יחליפו עבורך את הפלסטיק שנשבר, הלחצן שהתקלקל או הגומיה שנקרעה וכך נחדש עבורך את השלט ונחסוך לך כסף רב !!!
לדרכי הגעה למרכזי השירות לחץ כאן.

כמובן שיש לנו חניה עבורכם, אין צורך להזמין מקום למעט ביום שישי. אתם מוזמנים להגיע אלינו עם הרכב ולתקן את השלט לרכב. בזמן ההמתנה תוכלו להנות מכוס קפה על חשבוננו בבית הקפה החדש שנפתח בסמוך אלינו "לחם וחצי". אנו ממליצים שלא להגיע עם ילדים כיוון שהתיקון מתבצע במקום ועשוי לקחת בין 20-45 דקות.

.