זקוק לשלט נוסף לאזעקה לאופנוע מדגם סטינג ? השלט נרטב והפסיק לעבוד ?

אנו מספקים שירותי שכפול ותיקון לשלט לאזעקה סטינג לאופנוע ולקטנוע

סטינג מערכות מיגון ממוחשבות ידועה בתור יצרנית האזעקות הנפוצות בשוק האופנועים הישראלים. אחת מדרישות היסוד לביטוח האופנוע הנדרשת בקרב חברות הביטוח הנה מיגון האופנוע / הקטנוע באזעקה מדגם סטינג. חברת סטינג ידועה כיצרנית אזעקות אמינות ולפיכך מתבססת על שלטים מתוצרת ECA האוסטרלית הידועים בכינויים: שלט רומי. השלט הרומי נקרא בשמו בשל היותו שלט בעל 4 ספרות רומיות. אנו בסופר שלטים מספקים שירות שכפול שלט רומי לאזעקה לאופנוע ובנוסף לאור העובדה שרוכבים רבים מתלוננים על חדירת מים ושברים

בשל החשיפה של השלט לתנאי שטח אנו מספקים גם שירותי מעבדה ותיקון של שלט סטינג – שלט רומי.

על מנת לרכוש שלט סטינג לאזעקה לאופנוע או קטנוע – יש להגיע לאחד מהסניפים עם שלט פעיל ועם האופנוע או הקטנוע – לא ניתן לבצע שכפול ללא שלט פעיל אלא אם כן זה ביפר.
 
* ניתן לשכפל שלט ספרות רומיות לאזעקה סטינג בכל אחד מסניפי סופר שלטים. לרשימת הסניפים דרכי ההגעה ושעות הפעילות לחץ כאן

שלט ביפר לאזעקה סטינג

מערכת אזעקה ביפר לקטנועים ואופנועים מבית סטינג על פי דעת רוב לקוחותינו אינה אזעקה מוצלחת בהשוואה לדגמים האחרים של סטינג אשר ידועות כאמינות, מאובטחות ויתירות.
מערכת הביפר הותקנה בשיתוף פעולה עם יבואניות הקטנועים והאופנועים ולקוחות רבים קיבלו את הקטנוע כבר עם האזעקה מותקנת כ"צ'ופר" או בעלות מופחתת.
אין מתנות חינם ! המערכת ניתנת לניטרול בצורה קלה לאור פרצה במערכת, השלטים יקרים (כפולים ממחיר השלט החד כיווני עם הספרות הרומיות).
הגיעו אלינו כמויות גדולות של שלטים עם צג LCD סדוק, תקלה שאינה ניתנת לתיקון, צריך להשלים עם זה או לרכוש שלט חדש. כמו כן, לרוב הלקוחות חסר המכסה בגב השלט המכסה את הסוללה, אלתורים שונים ומשונים של סרט חבלה, הדפסה בתלת ממד… מה לא ראינו.
היבואנית שדרגה את השלט לשלט ללא צג אשר מאבד מהשיק שלו, כמו כן שודרג מכסה הסוללה וכזה אשר נסגר על-ידי 4 ברגים.
הסוללה מיוחדת ואינה סטנדרטית וכאשר נתקעים עם האופנוע בשטח יש קושי רב למצוא מברג שענים שהנו מוצר חובה להחלפת סוללה בשלט זה.
לסיכום: גם השדרוג טומן בתוכו צרות רבות.
מצאנו פתרונות להמונים שפונים אלינו וכעת אנו מספקים לכם שניים:
  1. קידוד שלט תחליפי דו כיווני  – מוסך אופנועים גילה את הצורך ולקח על עצמו לפתח עבורכם שלט ביפר במחיר שווה לכל כיס רק 99 ש"ח לשלט ביפר ללא צג (דו כיווני). בשיחה עם אותו מוסך –  היבואן התבשר לנו כי מלאי של 2,000 יחידות כבר במחסן המקומי. השלטים יופצו בסוף חודש אוגוסט וניתן יהיה לרכוש אותם בנקודות השירות של סופר שלטים וכן ב- 3 מוסכי אופנועים שכתובתם תפורסם באתר היבואן.
  2. בכל זאת רוצים להשתדרג באזעקה מדגם חדש, בעלת טווח שידור וקליטה מקסימאליים, מאושרת על-ידי משרד התקשורת, מגינה על הקטנוע / האופנוע באבטחה מלאה, ניתוק הצתה בכל התקנה וכמובן שלטים זולים יותר בעתיד ! זה הזמן.
    מבצע אוגוסט חם – רק בחודש אוגוסט 2018 שדרוג אזעקת ביפר ישנה עם שלט אחד בכל מצב שיהיה למערכת איכותית חדשה עם 2 שלטים התקנה ואחריות לשנה במקום 990 ש"ח רק 499 ש"ח !!! שלא תגיד ראיתי ולא קניתי.
    המבצע יינתן רק ל- 50 הלקוחות הראשונים. שובר אישור רכישה ניתן יהיה להפיק מעמוד זה ב 1.8.17 יש להגיע עם השובר לאחת מנוקודות ההתקנה על מנת לרכוש את האזעקה.
    תשלום במזומן או בכרטיס אשראי לא מקבלים המחאות.

 

.