שלט BFT לשער חניה

אנו מספקים שלטי BFT מקוריים ותואמים, לראשונה בישראל, חסכון של 50% בעלות השלטים, חנות אינטרנטית לרכישת שלטים לשערים חשמליים.
ניתן לרכוש גם בסניף השירות המרכזי שלנו בסמוך לקניון עזריאלי.

אם ברשותך שלט מסוג BFT הנך נדרש לבצע מספר פעולות טכניות על מנת להוסיף את השלט למערכת כדי שזה יתחיל לפעול ולשלוט בשער החשמלי שבביתך.
השלטים לשערים החשמליים מתחלקים לשתי קטגוריות שלטים בעלי קוד קבוע (FIXED CODE) ושלטים בעלי קוד משתנה (ROLLING CODE).השלטים של חברת BFT הם שלטי ROLLING CODE אשר משתייכים לתת קבוצה בעייתית ביותר. בעיה ? לכל בעיה יש פתרון שאחרת היא הייתה עובדה ולא בעיה.אנו בסופר שלטים פותרים לכם את הבעיה.הבעיה לא ניתן לשכפל את השלט בדומה לשלטי FIXED / ROLLING CODE אשר ניתן "לייצר" להם "שלט תאום".הפתרון – אנו מספקים שלטי BFT מקוריים ותואמים אשר פותחו במיוחד למקלטים של BFT ! אנו מספקים הוראות ידידותיות אשר מכילות את כל השלבים לקידוד השלט עשה זאת בעצמך ! חסכו כסף וזמן ! לא חשוב איזה שער מותקן אצלכם בבית לנו יש את הפתרון ! מזמינים את השלט באינטרנט או רוכשים בנקודת השירות, מקבלים דף ידידותי עם הוראות לכל המצבים האפשריים וקישור לסרטון וידאו ומקודדים בתוך 5 דקות את השלט !

שלטי BFT הם שלטים אשר כדי לעשות בהם שימוש יש לבצע פעולה טכנית במנגון (המקלט) של השער החשמלי ולגרום לו לעבור למצב "לימוד".

מהו מצב "לימוד" ?

זהו מצב בו השער החשמלי / מחסום החניה / התריס החשמלי בעצם פותח את עצמו ומוסיף לרשימה שלו שלט נוסף. המקלט של השער החשמלי למעשה מכיל מעין רשימה

כמו מארחת במסעדה. הרשימה הזאת "WHITE LIST" מכילה את התעודת זהות הייחודית של השלט אשר אינה ניתנת לשכפול במקרה זה. ברגע שפתחנו את השער למצב לימוד והוספנו לו

את השלט החדש השער יוסיף אותו לרשימה ויאפשר לנו להשתמש בשלט הבתול החדש שרכשנו מסופר שלטים.

ישנן מספר שיטות לפתוח את השער החשמלי למצב לימוד. אנו ממליצים לעשות שימוש בשיטה המוצגת במדריך הוידאו אך ורק כמוצא אחרון !!!

ברוב המקרים אין צורך לעשות שימוש בסרטון וההוראות אשר קיבלתם לידיכם בעת מעמד רכישת השלט יעשו את העבודה. לכן, רק במידה ועברתם על כל השלבים שדף ההוראות

בשקידה ראויה ואלו לא צלחו פנו אל סרטון הוידאו הבא ופעלו לפי ההנחיות.

במידה ולא הצלחתם לקודד את השלט גם לאחר הצפיה בסרטון ניתן להזמין בתוספת תשלום טכנאי שירות עד לביתכם לקידוד השלט.

מדריך וידאו קידוד שלט BFT לשער חשמלי

*** תמיכה טכנית באמצעות WHATSAPP וטלפון ינתנו בימים ראשון ועד חמישי בין השעות 10:00 ועד 17:00. לא תינתן תמיכה טכנית לקידוד שלטים ביום שישי.

.